Objednávka eBooku
Mamou prirodzene

Spoznajte 5 nástrojov láskavej a prirodzenej starostlivosti o deti

 • 1
  ÁNO
  Objednávam si týmto eBook Mamou prirodzene, teraz do konca októbra za uvádzaciu cenu 16,90 Eur. Vďaka tomu spoznám 5 nástrojov prirodzenej starostlivosti. Okrem toho získam 15 tipov ako ušetriť viac ako 3000 Eur na detskej výbave. Skvelé, že?
 • 2
  ÁNO
  Vďaka zakúpeniu eBooku získavam 3 skvelé bonusy - eBook Látkové plienky pre šikovné žienky v hodnote 6,90 Eur a Nákupný zoznam pre prirodzenú mamu. Budem mať tiež prístup do uzavretej Fb skupiny Mamou prirodzene, kde sa môžem kedykoľvek poradiť ohľadom prirodzeného materstva.
 • 3
  ÁNO
  Viem, že tento eBook dostanem v elektronickom formáte PDF na môj e-mail ihneď po zaplatení objednávky.
 • 4
  ÁNO
  Mám možnosť 30 dní od zakúpenia eBooku požiadať o vrátenie peňazí. Bez zbytočných otázok a so zárukou vrátenia plnej sumy.

V eBooku Mamou prirodzene som našla veľa zaujímavostí, aj keď som si myslela, že toho viem o kontaktnom rodičovstve dosť. Dobre sa to čítalo, boli tam hlboké myšlienky, celkovo super.
Veronika Soukupováwww.soukupovaveronika.cz
Byla jsem maminkou, která dopřává svému dítěti vše, co potřebuje. Nebo aspoň jsem si to myslela. Teprve později jsem si uvědomila, že to, co si myslím, že je pro dítě správné - vůbec nebylo. Uvědomila jsem si, že mně velmi trápilo být v kočárku. V eBooku najdete video s tím, jak to dítě prožívá. Nyní už vím, že to nebylo dobré ani pro mě, ani pro dceru. Ebook jednotlivé věci pojímá z jiného úhlu pohledu a je to velmi rozvíjející. Celkově mohu doporučit. 🙂
Pavlína Faystová Hanykováwww.zivotsumevem.cz
Kniha o přirozeném mateřství je napsaná moc krásně. Ten závěr mě málem rozplakal 😉
Eva ŽiškováFoodblogerka, www.malinafoodblog.cz

Chcete sa niečo opýtať?

Napište mi na maminuzlik@michaelahrinova.sk, alebo volajte na +421 944 565 805.

Rada Vám pomôžem na ceste k Vášmu prirodzenému materstvu.