Objednávka
kurzu Mamou prirodzene

 • 1
  Pre koho je kurz vhodný?
  Kurzu sa môžu zúčastniť tehotné ženy (ideálne ku koncu tehotenstva) a ich partneri. Namiesto partnera si môžete priviesť inú osobu (sestru, mamu, kamarátku), ktorá Vás budú sprevádzať pri pôrode.
 • 2
  Čo sa na kurze naučíte?
  Získate dôležité informácie o prirodzenom pôrode a naučíte sa úľavové techniky pre príjemnejší pôrod. Dozviete sa, ako skutočne vyzerá dojčenie a ako vlastne funguje v spolupráci s nosením. Naučíte sa základný vertikálny úväz využiteľný od narodenia až do "vynosenia"
 • 3
  Aké informácie môžete očakávať?
  Dostanete praktické informácie o prirodzenom pôrode, dojčení a nosení.
Vďaka zážitku u Vás, kedy ste na mňa ešte s bábom v brušku naviazala Vašu šatku, sa nosíme od 2 týždňov, máme už dve šatky, dnes došiel nosič a príde aj ochranná kapsa:-) Ďakujem:-).
Silvia M.právnička, mama dvoch detí
Na kurze najviac oceňujem praktický nácvik úväzu, keďže som už mala dosť informácií načítaných a o nosení som bola presvedčená. Kurz ma však utvrdil v rozhodnutí. Taktiež je super, že sme mali priestor na otázky a mohla som si ujasniť, čo mi nebolo jasné. Veľká vďaka za milý kurz.
Veronika Pétiovámama dvoch chlapcov
Aj vďaka Miške mám ešte väčšiu chuť nosiť. Všetko mi s trpezlivosťou vysvetlila, ukázala. Keď som si naviazala malú, bol to najkrajší pocit 🙂 Lekcia mala trvať 2 hodiny, ale boli sme spolu dlhšie, nakoľko nie všetko sa dá naplánovať pri novorodencovi. Miške to nerobilo problém a bolo vidieť, že to robí zo srdca a chce pomôcť každej nosiacej mamičke 🙂 Takže odporúčam všetkým, ktorí hľadajú túto pomoc:))
Barbora GálisováMama dvoch princezien

Chcete sa niečo opýtať?

Napište mi na maminuzlik@michaelahrinova.sk, alebo volajte na +421 944 565 805.
Rada Vám pomôžem na ceste k Vášmu prirodzenému materstvu.