Objednávka Kurzu viazania šatiek

 • 1
  Pre koho je kurz vhodný?
  Kurzu sa môžu zúčastniť tehotné ženy (ideálne ku koncu tehotenstva) a ich partneri, resp. maminky s bábätkami do 2 mesiacov a ich partneri. Pre rodičov s väčšími bábätkami odporúčam možnosť využiť individuálne poradenstvo nosenia cez formulár www.michaelahrinova.sk/poradenstvo/.
 • 2
  Čo sa na kurze naučíte?
  Naučím Vás dva základné vertikálne úväzy využiteľné od narodenia až do "vynosenia". Dozviete sa, prečo a kedy sú tieto úväzy vhodné.
 • 3
  Aké informácie môžete očakávať?
  Pochopíte rozdiel medzi ergonomickým a neergonomickým nosením. Zistíte, v čom nosiť v rôznych ročných obdobiach. Zorientujete sa vo výbere šatky a starostlivosti o ňu.

Vďaka zážitku u Vás, kedy ste na mňa ešte s bábom v brušku naviazala Vašu šatku, sa nosíme od 2 týždňov, máme už dve šatky, dnes došiel nosič a príde aj ochranná kapsa:-) Ďakujem:-).

Silvia M.právnička, mama dvoch detí

Na kurze najviac oceňujem praktický nácvik úväzu, keďže som už mala dosť informácií načítaných a o nosení som bola presvedčená. Kurz ma však utvrdil v rozhodnutí. Taktiež je super, že sme mali priestor na otázky a mohla som si ujasniť, čo mi nebolo jasné. Veľká vďaka za milý kurz.

Veronika Pétiovámama dvoch chlapcov

Aj vďaka Miške mám ešte väčšiu chuť nosiť. Všetko mi s trpezlivosťou vysvetlila, ukázala. Keď som si naviazala malú, bol to najkrajší pocit 🙂 Lekcia mala trvať 2 hodiny, ale boli sme spolu dlhšie, nakoľko nie všetko sa dá naplánovať pri novorodencovi. Miške to nerobilo problém a bolo vidieť, že to robí zo srdca a chce pomôcť každej nosiacej mamičke 🙂 Takže odporúčam všetkým, ktorí hľadajú túto pomoc:))

Barbora GálisováMama dvoch princezien

Chcete sa niečo opýtať?

Napište mi na maminuzlik@michaelahrinova.sk, alebo volajte na +421 944 565 805.

Rada Vám pomôžem na ceste k Vášmu prirodzenému materstvu.